Slide1 Slide2 Slide3
Szkolenia z technik sprzedaży

Wiele firm handlowych decyduje się na wysyłanie swoich pracowników na nowoczesne szkolenia sprzedażowe, pozwalające na nabycie wiedzy i umiejętności, przydatnych w codziennej pracy.

Takie kursy są adresowane do pracowników biur obsługi klienta, handlowców oraz menadżerów. Obejmują kilka, ważnych modułów, wyposażając w kompetencje, niezbędne w pracy, związanej ze sprzedażą produktów.

Szkolenia rozpoczynają się częścią teoretyczną, dotycząca samego procesu sprzedaży i mechanizmów nią rządzących. Następnie rozpoczyna się część tematycznie związana z tytułem szkolenia. W przypadku kursu dotyczącego technik sprzedaży, uczestnicy poznają różnorodne metody sprzedawania produktów, od sprzedaż bezpośredniej, poprzez telefoniczną aż po sprzedaż internetową.

Zapoznają się z zaletami i wadami każdego z tych rozwiązań, co pozwala im świadomie wybrać technikę sprzedaży, jaka okaże się najbardziej efektywna w przypadku ich biznesu. Na szkoleniach z technik sprzedaży porusza się również kwestie, związane z nawiązywaniem i podtrzymywaniem relacji z klientem. W branży handlowej jest to niezwykle istotne, dlatego na kursach poświęca się na ten temat sporo czasu. Uczestnicy dowiadują się, jak efektywnie nawiązywać relacje  odbiorcami, jak pracować z klientem strategicznym oraz dbać o satysfakcjonujące stosunki z nabywcami.

Kolejny temat, na jaki prowadzone są szkolenia, to obsługa klienta. Są niezwykle popularne w biurach obsługi klienta, ale zdobyta na nich wiedza przyda się w praktycznie każdej profesji, związanej z kontaktem z klientami. Na takich szkoleniach porusza się tematy, związane z efektywną obsługą, podtrzymywaniem relacji z odbiorcą jak również metodami zarządzania obsługą klientów.

Bardzo cenne są informacje, przekazywane w ramach zajęć z sytuacji trudnych, na przykład rozmów z problematycznym, agresywnym czy opornym klientem. Na popularności zyskują profesjonalne szkolenia z zakresu prowadzenia negocjacji biznesowych czy typowo zakupowych oraz nowoczesnego zarządzania procesem sprzedaży.

 
Perspektywy korzystania z różnych rodzajów doskonalenia dla biznesu

SzkoleniaZnajomość języków obcych oraz w miarę sprawne porozumiewanie się w co najmniej jednym językiem obcym bywa niezwykle korzystne nie tylko w prac

English Learning

English Learning to komunikator zapewniający łatwą, szybką i przyjemną naukę języka angielskiego. Przeznaczony jest on dla ludz

Zarządzanie ryzykiem projektowym

W wielu firmach często wdrażane są nowe projekty, które mają na celu rozszerzenie działalności firmy oraz rozpoczęcie nowych działań.

Wybór odpowiedniej propozycji kredytowej

Jednym z największych kłopotów, z którymi mierzyć się musimy w chwili poszukiwa...

Pożyczka chwilówka po studencku

Choć wydawać by się mogło, że studia to tylko czas poszerzania horyzontów, pozn...

Pożyczka pod zastaw samochodu - wymagania, procedura

Poszukiwanie pożyczek zaczyna się w bankach. Jest to normalny, pierwszy krok ka...

Rozsądna gospodarka domowym budżetem

Zarządzanie prywatnymi pieniędzmi wydaje się być tak trywialne, że każdy człowi...

English Learning

English Learning to komunikator zapewniający łatwą, szybką i przyjemną naukę ję...

Swój biznes a praca na etat

W teraźniejszej dobie większa ilość młodych pracowników z potrzeby ustępuje z ...

Perspektywy korzystania z różnych rodzajów doskonalenia dla biznesu

Znajomość języków obcych oraz w miarę sprawne porozumiewanie się w co najmniej ...

Jak szybko sprzedać samochód osobowy?

Dokonanie sprzedaży samochodu używanego zwykle jest postępowaniem długofalowym...

Copyright © 2014-2017