Slide1 Slide2 Slide3
Pozyskanie funduszy unijnych

Fundusze unijneUzyskanie dofinansowania z UE to zabieg, który często przyprawia o zawrót głowy przedsiębiorców. Wiedzą o tym ci, którzy już nieraz o dopłaty z UE się starali.

Duża liczba i stopień skomplikowania wytycznych związanych z uzyskaniem funduszy z Unii Europejskiej jak również ogrom dokumentów do zgromadzenia może przerażać wnioskującego o dotację. Do tego powinno się przedłożyć różne aneksy oraz wszelaką inną dokumentację i z małego wniosku o współfinansowanie, powstaje książeczka. Mały błąd we wniosku jak brak jakiegoś dokumentu, może spowodować, że dofinansowanie będzie odrzucone.

Dobrym wyjściem z tej sytuacji są przedsiębiorstwa, trudniące się wypełnianiem wniosków o pieniądze z Unii Europejskiej. Dobrze jest skorzystać z takiej firmy, tym bardziej, że często nie jest ona płatna, aż do chwili otrzymania środków finansowych. Taka firma pieniądze dla siebie potrąca od uzyskanego dofinansowania - w konsekwencji więc pewność otrzymania dotacji jest większa - środki unijne.

Reasumując - optymalizacja czasu i wydatków, brak kłopotów to ważne zalety współdziałania z przedsiębiorstwami zajmującymi się dofinansowaniami z Unii Europejskiej. Jeśli więc nie zależy nam na problemach z ze składaniem wniosku o dopłatę oraz jeśli nie mamy zbyt wiele czasu na pracochłonne wykonywanie obliczeń, nie warto oszczędzać. O mało mniejsza kwota dotacji, wynikająca bezpośrednio z z odpisu dla firmy, która dofinansowanie unijne pozyskała, jest bardzo często dużo mądrzejsza niż samodzielne wnioskowanie o uzyskanie dopłaty. Nie warto zmniejszać swojej szansy i zmarnowania swojego czasu.

 
Pieniądze na działalność społeczną

Różne organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne np. w rodzaju rad rodziców placówek oświatowych, klubów hobbystów, kibiców, grup charytatywnych, ludzi skupionych wokół am

Inwestycje w akcje

Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, wciąż na giełdzie pozostaje sporo do odkrycia. Po niemałej korekcie, jaka miała miejsce na eur

Atrakcyjne kredyty bankowe - jak ich poszukiwać?

Szukanie korzystnego finansowania, a więc kredytu lub też pożyczki z niskim oprocentowaniem, nie jest szczególnie łatwym zadaniem, gdyż wybór jest obecnie bardzo bogaty.

Wybór odpowiedniej propozycji kredytowej

Jednym z największych kłopotów, z którymi mierzyć się musimy w chwili poszukiwania finansowania na zrealizowanie konkretnego przedsięwzięcia (np. zakup samochodu), jest dokona

Jak wziąć kredyt żeby się nie zadłużyć?

Jeżeli już podjęliśmy decyzję aby sięgnąć po nisko oprocentowana pożyczkę od kredytodawcy, musimy się zastanowić nad kilkoma rzeczami.

Pożyczka chwilówka po studencku

Choć wydawać by się mogło, że studia to tylko czas poszerzania horyzontów, pozn...

Wybór odpowiedniej propozycji kredytowej

Jednym z największych kłopotów, z którymi mierzyć się musimy w chwili poszukiwa...

Pożyczka pod zastaw samochodu - wymagania, procedura

Poszukiwanie pożyczek zaczyna się w bankach. Jest to normalny, pierwszy krok ka...

Rozsądna gospodarka domowym budżetem

Zarządzanie prywatnymi pieniędzmi wydaje się być tak trywialne, że każdy człowi...

English Learning

English Learning to komunikator zapewniający łatwą, szybką i przyjemną naukę ję...

Swój biznes a praca na etat

W teraźniejszej dobie większa ilość młodych pracowników z potrzeby ustępuje z ...

Perspektywy korzystania z różnych rodzajów doskonalenia dla biznesu

Znajomość języków obcych oraz w miarę sprawne porozumiewanie się w co najmniej ...

Pozyskanie funduszy unijnych

Uzyskanie dofinansowania z UE to zabieg, który często przyprawia o zawrót głow...

Copyright © 2014-2017