Slide1 Slide2 Slide3
English Learning

English Learning to komunikator zapewniający łatwą, szybką i przyjemną naukę języka angielskiego.

Przeznaczony jest on dla ludzi, którzy są zabiegani, nie mają czasu na dojazd do szkółek językowych i są zainteresowani nowym, a zarazem ciekawym doświadczeniem, jakim jest nauka języka przez dany komunikator, a przede wszystkim online.

Wykorzystanie tej oferty jest bardzo łatwe, ponieważ ludzie nie są zmuszani do przerywania swoich zajęć, gdyż mogą się uczyć zarówno w domu, w szkole, jak i w pracy. Istnieją różne sposoby kursów: - przez Skype indywidualnie, - przez Skype w grupie.

Tego typu internetowe kursy trwają od 2005r. i powstały w Polsce. Lekcje można podzielić na różne grupy, w zależności od wymagań stawianych przez ucznia. Kiedy korzystający z kursu, chciałby nabyć zdolność do używania czasowników frazowych, te lekcje mu w tym pomogą. Sposób jakiego używają oferujący jest nieskomplikowany, gdyż nauczenie się każdej frazy polega na wysłuchaniu hitu, który jest przyporządkowany do danej frazy.

English Learning dostosowuje się do godzin pracy korzystającego. Nie narzuca tempa nauczania, eliminuje stres i strach, co wpływa pozytywnie na psychikę i rozwój osobowości, bo ewentualne skutki mogłyby wystąpić w tradycyjnej placówce. Użycie technik wideo pozwala na ponowne przejrzenie danego materiału, co ćwiczy pamięć i daje większe możliwości w skutkach. Ten kurs pozwala na poprawienie komunikacji pomiędzy uczniami i urozmaicenie nauki, dzięki zastosowaniu multimediów. Kolejną zaletą jest duża oszczędność czasu. Uczący się pracownik nie traci czasu na dojazdy i powroty oraz nie odrywa się od codziennych zajęć. Kurs ten jest bardziej opłacalny niż prywatne korepetycje, ponieważ nauka online nie niesie za sobą żadnych nieprzewidzianych kosztów.

Złą stroną English Learning jest brak osobistego kontaktu z nauczycielem. Zwolennicy jednak twierdzą, że dana krytyka jest bezpodstawna, ponieważ relacje międzyludzkie można rozwijać przy zastosowaniu programów audio lub video, które służą prowadzeniu forów dyskusyjnych, czatów, blogów, poczty elektronicznej, konferencji internetowych itp. Należy przypomnieć również o podstawowych zasadach kursu English Learning. Po pierwsze ważna rolę odgrywa poznanie innych uczestników kursu. Należy również poznać cele do jakich zostało stworzone nauczanie z wykorzystaniem sieci komputerowych. Kolejnym aspektem jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb studentów, a także zainteresowań. Prowadzący kurs powinni dostosować odpowiedni tok nauczania do poziomu umiejętności kursanta, aby zajęcia przyniosły spodziewany efekt.

 
Perspektywy korzystania z różnych rodzajów doskonalenia dla biznesu

SzkoleniaZnajomość języków obcych oraz w miarę sprawne porozumiewanie się w co najmniej jednym językiem obcym bywa niezwykle korzystne nie tylko w prac

Szkolenia z technik sprzedaży

Wiele firm handlowych decyduje się na wysyłanie swoich pracowników na nowoczesne szkolenia sprzedażowe, pozwalające na nabycie wiedzy i umiejętności, przydatnych w codzienne

Zarządzanie ryzykiem projektowym

W wielu firmach często wdrażane są nowe projekty, które mają na celu rozszerzenie działalności firmy oraz rozpoczęcie nowych działań.

Pożyczka chwilówka po studencku

Choć wydawać by się mogło, że studia to tylko czas poszerzania horyzontów, pozn...

Wybór odpowiedniej propozycji kredytowej

Jednym z największych kłopotów, z którymi mierzyć się musimy w chwili poszukiwa...

English Learning

English Learning to komunikator zapewniający łatwą, szybką i przyjemną naukę ję...

Pozyskanie funduszy unijnych

Uzyskanie dofinansowania z UE to zabieg, który często przyprawia o zawrót głow...

Finansowanie budowania nowego domu

Wybudowanie swojego domu lub jego nabycie to bezsprzecznie cel wielu, jednakże ...

Jak wziąć kredyt żeby się nie zadłużyć?

Jeżeli już podjęliśmy decyzję aby sięgnąć po nisko oprocentowana pożyczkę od kr...

Atrakcyjne kredyty bankowe - jak ich poszukiwać?

Szukanie korzystnego finansowania, a więc kredytu lub też pożyczki z niskim opr...

Rozsądna gospodarka domowym budżetem

Zarządzanie prywatnymi pieniędzmi wydaje się być tak trywialne, że każdy człowi...

Copyright © 2014-2017